Black Engine Crew
Меню сайту
Наше опитування
Кращий Bboy or BGirl Тернополя (Юніори)

Всего ответов: 25
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2009 » May » 2 » Історія Брейк-дансу :
Історія Брейк-дансу :
22:00
  В кінці шестидесятих, початку сімдесятих років з'явилися люди, коториє стали своєрідно рухатися під музику. Так народився танець, що незабаром отримав назву "Good Foot", завдяки однойменній пластинці легендарного Джеймса Брауна. Good Foot був єдиним танцем, в якому люди стали поєднувати падіння на землю з елементами обертання.
 
   B-boying зародився в Бронксе, в одному з районів Hью-йорка. Сам термін B-boy або B-boying придумав dj Kool Herc, який часто крутив пластинки на різних вуличних тусовках. Слово B-boys означає Break boys- парубки, танцюючі під ламані рімти музики(звідси, до речі, пішла назва Breakbeat). Hекоториє початкуючі танцюристи, бувало, зациклювалися на окремих елементих і прагнули працювати в рамках якогось одного напрями. Багато хто вважав, що це не зовсім правильно, поськолько справжній B-boy повинен уміти все. Першим, хто зміг виділитися з натовпу і продемонструвати свою індивідуальність, був колектив Rock Steady Crew, який об'єднав між собою всі напрями і зумів додати кожному танцювальному елементу свою особливу відмінну рису.
 
  Завдяки новому поколінню бі-боєв breaking знаходить нове життя. І в першу чергу це заслуга пуерторіканців, які змогли заново запліднити танцювальну хип-хоп культуру і висунути бреакинг на вищий рівень.
  Вони стали використовувати в танці більше акробатичних трюків і старанно працювали винаходом нових танцювальних елементів. Hапример, добре відомий всім B-boy по кличці Crazy Legs з команди Rock Steady Crew свого часу придумав і упровадив в маси такі елементи, як backspins і windmills. Дуже сильно вплинули на процес оновлення B-boy культури фільми за участю зірок східного єдиноборства, наприклад таких, як Чи Брюс. Hекоторые танцюристи намагалися використовувати в своїх рухах елементи кунг фе, оскільки фільми, в яких вузькоокі хлопці досить спритно махали руками і ногами, балі дуже популярні в Нью-Йорку в середині сімдесятих років. До речі, такий танцювальний елемент як windmills з'явився на світло завдяки стилю кунг фе і дозволяв людині різко в стрибку відривати туловіже від підлоги.
 
  Брейкинг, іншими словами б-боїнг, значно відрізняється від інших видів танцю. Можна навіть було б сказати, що це прогресивний розвиток попередніх форм танцю.

  У Нью-Йорку в 50-60 рр. був великий наплив іммігрантів. Кожен вніс якусь свою частинку в танець, як, наприклад, африканці, які внесли до танцю ритм. Вплив африканського танцю на брейкинг очевидно, не тільки із-за "танцю в крузі". Також вираз би-боїнг (b-boing) може бути позаїмствовано від африканського слова Boioing, що означає "Hop (танці), jump (стрибок)".

Брейкинг, на початку відомий також як Rocking - це прогресивний розвиток танцювального стилю Good Foot. Молоді танцюристи виходили на танцпол і "ламали" звичайні рухи в такт ламаним бітам пластинки. Спочатку свого існування б-боїнг складався з Toprocks, Floorrocks і Freezes -вращения тоді ще не були введені. Коли "танцювальні битви" зміцнили своє положення у той час, і брейкинг став частиною хип-хоп культури ( "боріться за допомогою творчості, а не за допомогою зброї"), він все більше примушував танцюристів використовувати свою уяву, щоб виконувати всілякі трюки на баттлах. Головною метою на баттлах було побити супротивника більшою винахідливістю всіляких фризів і рухів і виконанням швидких і чітких забежек. Ця обставина пояснює також і те, що ті люди, які об'єднувалися в команди і взагалі танцювали разом, розробляли свій власний стиль, щоб протистояти іншим командам .

Перша б-бій команда називалася The Nigga Twins, і вони були піонерами б-бій руху з такими командами як The Zulu Kings, The Seven Deadly Sinners, Shanghai Brothers, The Bronx Boys, Rockwell Association і т.д. Після деяких років розвитку цього танцю в середині 70-х рр. з'явилися люди із значним досвідом в танці. Вони вважалися королями: Robbie Rob (Zulu Kings), Vinnie, Off (Salsoul), Bos (Starchild Lа Rock), Willie Wil, Lil' Carlos (Rockwell Association), Spy, Shorty, (Crazy Commanders), James Bond, Larry Lar, Charlie Rock (KC Crew), Spidey, Walter (Master Plan) і це ще далеко не все!

У 80-х рр. в Нью-Йорку з'явилися такі команди як Rock Steady Crew, NYC Breakers, Dynamic Rockers, United States Breakers, Crazy Breakers, Floor Lords, Floor Masters, Incredible Breakers і т.д. У той час велике суперництво було між RSC і NYC Breakers, а також між RSC і Dynamic Rockers. Баттли між цими командами на початку 80-х привертали засоби масової інформації.

У 81-му шоу RSC було показано ABC в Лінкольн Центре.

У 82-му баттл між RSC і Dynamic Rockers був записаний на плівку для документального фільму "Style Wars".

У 83-ем на екранах з'явився фільм "Flashdance" і відеокліп Malcolm McLarens "Buffalo Gals". RSC зіграли головну роль в обох продукциях, і стали показуватися по всьому світу через величезний успіх і фільму, і кліпу. Для багатьох брейк став тоді чимось новим, чого ще ніколи не було раніше, чого ще ніхто ніколи не бачив, чимось, що було дійсне видовище і захоплює.

У цьому ж році виходить фільм "Wild Style", і на підтримку цього фільму відбулося турне, яке було першим інтернаціональним туром хіп хоп культури -- MC, DJ, райтери і б-бої поїхали до Парижа і Лондона - і це був перший раз, коли брейкинг побачили "живцем" в Європі.

У 84-му вийшов фільм "Beat Street", в якому також взяли участь знамениті Rock Steady, NYC Breakers і Magnificent Force, і на закритті церемонії LA Olympic Summer Games більше ста б-бій і бі-герл показали захоплююче шоу.

З кожним роком брейкинг ставав все більш популярним і модним, брейкери стали з'являтися в комерційних проектах ( ТБ шоу, реклама, кліпи і т.д.), брейкинг як би ставав частиною шоу бізнесса. Але в 87-му брейкданс раптом втратив свою значущість для більшості людей і особливо для засобів масової інформації. Тільки небагато продовжували тренуватися і серйозно танцювати, і не тільки в Нью-Йорку, а по всьому світу. Але саме ці небагато і вплинули на подальший розвиток брейкинга, на те, що ми бачимо зараз, на те, як нам представляється б-боїнг зараз. А це вже зовсім інша історія.
 
 

  
Переглядів: 533 | Додав: UrbaN | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 2
2 Hisdhi  
0
order atorvastatin 80mg online cheap <a href="https://lipiws.top/">lipitor 10mg tablet</a> lipitor 20mg brand

1 Іруся  
0
АЄЄЄЄЄ!!! кльовий матеріал!!!! рулєссс! cool

Name *:
Email *:
Code *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  May 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Website builderuCoz